На Тернопільщині батьки і діти протестують через закриття школи. ВІДЕО

У селі Підлісне на Тернопільщині через непорозуміння – в відділах районної освіти дітей позбавили педагогів. Школярі вже місяць без навчання.

За кілька днів до початку навчального року посадовці вирішили розпустити освітній заклад. Об этом сообщает koryukivka-mayak.in.ua со ссылкой на СМИ.

Чи законно ліквідовують школу і чому батьки змушені самостійно шукати педагогів – дивіться у сюжеті Т1 Новини.

На Тернопільщині планують закрити школу, батьки й діти – протестують

На Тернопільщині планують закрити школу, батьки й діти – протестуютьУ селі Підлісне на Тернопільщині через непорозуміння – в відділах районної освіти дітей позбавили педагогів. Школярі вже місяць без навчання. За кілька днів до початку навчального року посадовці вирішили розпустити освітній заклад. Чи законно ліквідовують школу і чому батьки змушені самостійно шукати педагогів – дивіться у сюжеті Т1 Новини.Урочиста лінійка в Підліснянській школі відбулася майже поза законом. За півтора тижні до початку навчання керівництво освіти в райцентрі Монастириській вирішило закрити заклад. – Про призупинення діяльності закладу загальної середньої освіти Підліснинської ЗОШ І-ІІ ступенів. Це є розпорядження. Перший заступник голови адміністрації Дмитро Левкович. Є печатка і є підпис, – каже директор Підліснянської ЗОШ I-II ступенів Любов Місюрак.❗️ Хочете повідомити нам про свою проблему? Телефонуйте в редакцію Т1 Новини! ☎️ 098-362-57-36 або 40-00-50

Опубліковано Т1 Новини Пʼятниця, 4 жовтня 2019 р.


Джерело статті: “https://zz.te.ua/na-ternopil-shchyni-bat-ky-i-dity-protestuiut-cherez-zakryttia-shkoly-video/”

ТОП новости

Вход