Чому депутати Новомиргородської райради звертатимуться до президента України

Чому депутати Новомиргородської райради звертатимуться до президента України

У Новомиргороді за пiдсумками двадцять п’ятої сесiї районної ради, депутати сьомого скликання напишуть два листи. Про це йдеться на сайті "Новомиргородські вісті". Об этом сообщает nashi-v.com со ссылкой на СМИ.

Схвильованi питанням запланованої земельної реформи, мiсцевi народнi обранцi вирiшили звернутися з листом до президента України Володимира Зеленського.

"У листi-зверненнi йдеться про заклик до широкого обговорення з приводу земельної реформи, її вiдтермiнування та прохання попередньо винести на референдум питання щодо продажу земель, якi можуть придбати за певними схемами iноземцi" , – зауважив голова постiйної комiсiї з питань сiльського господарства та земельних вiдносин Вiталiй Снiсаренко.

Лист також надішлють до Верховної Ради, до народного депутата округу Юрiя Кузбита та в обласну раду.

Потреба у написаннi другого листа виникла через дощ. Саме перший сильний осiннiй дощ, котрий пройшов на тижнi, довiв, що пiвнiчно-схiдна частина Новомиргородщини з селами Кам’януватка, Бурти, Зелене, Защита, Шпакове та iншими населеними пунктами можуть залишитися вiдрiзаними в осiнньо-зимовий перiод вiд райцентру та цивiлiзацiї в цiлому.

Дороги за визначенням належать до дорiг територiального значення, їхнє утримання та фiнансування ремонтiв не входить до повноважень держустанов районного рiвня.

Депутати вирішили написати листа до ОДА, обласної ради та народного депутата Юрiя Кузбита. В офiцiйному зверненнi викладуть нинiшнiй стан дорожнього покриття, що сполучає населенi пункти з райцентром, а також закличуть можновладцiв вищого рангу видiлити кошти на ремонт зiпсованого вiдрiзку автошляху територiального значення.


Джерело статті: “http://rk.kr.ua/chomu-deputati-novomirgorodskoi-rairadi-zvertatimutsja-do-prezidenta-ukraini”

ТОП новости

Вход