Анатолій Траксель: "ТОМУ ЩО МИ З УСІМА ПРО ВСЕ ДОМОВЛЯЄМОСЬ. Поки на ..."

Анатолій Траксель в facebook:

ТОМУ ЩО МИ З УСІМА ПРО ВСЕ ДОМОВЛЯЄМОСЬ. Об этом сообщает glamurchik.in.ua со ссылкой на СМИ.

Поки на очах в усієї країни вирішувалась доля народних депутатів - ключових фігурантів бурштинової справи - стало ці ... каво, як складалось життя персонажів другого плану.

Мій улюблений серед них - Роман Руденко, подільник Розенблата.

Такий класичний тандем - високопосадовий корупціонер, а при ньому перспективний молодий бізнесмен, який все облаштовує на практиці.

Ось так він на прохання Розенблата чітко розклав по поличках, як працює його схема вивезення незаконно добутого бурштину з України для подальшого продажу закордоном.

Лише декілька перлів, зафільмованих агентом НАБУ Катериною

Товар покидає територію України абсолютно втемну. У випадку навіть якщо його якимось макаром затримують на митниці, то, ну це просто товар і просто контрабандисти, які його перевозять. Нема прикріплених до нього паперів

Або ось

Ми з усіма про все домовляємось. Якщо нас затримують на митниці, то це просто товар. Чий він Ну, наш товар. А чому так везете Ну, тому що ми контрабандисти. І все.

Далі слова обернулись діями - компаньйон Розенблата привіз Катерині 100 кг незаконно добутого бурштину на ознайомлення, щоб згодом штовхнути їй так цілу тону. Там його й затримали.

При цьому з подивом дізналась, що Романа Руденка відпустили на волю, йому не було оголошено підозру. У Холодницького кажуть, не достатньо доказів.

Переконана, що у цій історичній справі, блискуче реалізованій та презентованій НАБУ і САП - треба вимагати відповідальності перед законом для усіх її фігурантів.

Не лише для народних депутатів, які стоять на вершині корупційної піраміди. Але й для всіх горизонтальних виконавців - починаючи з таких ділків як Руденко - закінчуючи задіяними суддями, прокурорами, митниками. Без яких би ця корупційна машина не рушила би з місця.

Будемо стежити і за цим.

PS Наша текстова розшифровка оперативного відео тут

https//www.radiosvoboda.org/a/28598300.html

Схеми корупція в деталях - RFERLАнатолій Траксель


ТОП новости

Вход